wtorek, 15 listopada 2011

Zielone Święta, czyli dlaczego by nie...

... przygotować własnoręcznie kartki świątecznej?

Mamy dopiero połowę listopada, śniegu jeszcze nie widać, czyli możemy spokojnie rozpocząć przygotowania do Świąt! Za wcześnie? A wcale nie! Tradycyjne, zielone i naturalne Święta wymagają od nas więcej poświęcenia i zaangażowania niż Święta przygotowane na "byle jak".
Proponujemy zacząć od przygotowania kartek Świątecznych dla rodziny i przyjaciół :) Zachęcamy do wykorzystania długich jesiennych wieczorów na tworzenie kartek. Jest to wspaniały sposób na wspólne spędzenie czasu z dziećmi i obronę przed zalewającą nas tandetą świątecznych pocztówek :)
Co warto przygotować? Wszystko co mamy pod ręką, czyli papiery, czasopisma, kolorowe wycinanki, tekturki, wstążki, bibuły, muliny, brokaty, klej, nożyczki, mazaki, kredki... i zapał do pracy :)

Nie wiecie od czego zacząć?
Na początek przedstawiamy kilka gotowych wzorów kartek, aby zaczerpnąć inspiracji i rozbudzić pomysłowość :)
Zapraszamy do oglądania i działania!


Inspiracji jest jak widać mnóstwo. Mamy nadzieję, że pomysłów nie zabraknie, pamiętajmy, że własnoręcznie wykonane kartki cieszą o wiele bardziej niż kupione pocztówki! :)
Aby nie pozostać gołosłownym i biernym wobec swoich akcji, sama BioDystrybucja włącza się w robienie kartek świątecznych, które wkrótce ujrzą światło dzienne i zostaną poddane Waszej surowej krytyce! :)

Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz