wtorek, 11 października 2011

Co zrobić gdy eko-kosmetyk jest dla nas za drogi?

BioDystrybucja znalazła rozwiązanie w sam raz dla początkujących eko-konsumentów :)


Jak już wspominaliśmy we wcześniejszych postach o eko-kosmetykach, są one drogie, nieraz 2-3 krotnie niż zwykłe. Co możemy zrobić, gdy boimy się zaryzykować?


Czytajmy etykiety, głównie skład oraz wybierajmy takie kosmetyki, które nie zawierają parabenów, silikonu oraz które posiadają składniki/składnik certyfikowany, np. znakiem Ecocert
Przykładem może być tu seria kosmetyków Ava Bio-rokitnik. Linia nie jest w pełni certyfikowana, jednak składniki są bezpieczne i oznaczone logo Ecocert. Stąd też na opakowaniu Ava Bio-rokitnik nie znajdziemy eko-znaków, ale znajdziemy informację o składnikach certyfikowanych zawartych w danym kosmetyku oraz o tym, że nie zawiera on parabenów (szkodliwych konserwantów).
Alternatywa w sam raz dla początkujących eko-konsumentów!
Ceny linii Ava Bio-rokitnik kształtują się na poziomie 19-25 zł, więc są przystępne dla zwykłego konsumenta. Warto dodać, że marka Ava posiada linię całkowicie certyfikowaną Ecocert, ale ceny tych kosmetyków są dwa razy wyższe niż linii Bio-rokitnik.


BioDystrybucja poleca Wam markę Ava, szczególnie kosmetyki linii Bio-rokitnik, przystępna cena i zawartość składników z certyfikatem Ecocert sprawiają, że coraz więcej konsumentów sięga po dany produkt, co pomoże rozwijać się firmie inwestującej w eko-kosmetyki (głównie na cele certyfikacji, która niestety pochłania wielkie koszty).


Produkty linii Ava Bio-rokitnik dostępne są w sklepie www.biodystrybucja.otwarte24.pl


Wkrótce, specjalnie dla Was, ruszy mega promocja na kosmetyki ekologiczne z oferty BioDystrybucji! Śledźcie naszą aktywność na Facebooku oraz Blogu, aby nie przegapić tego momentu! :)


Z czystym sercem polecamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz