piątek, 23 września 2011

Produkty przyjazne dzieciom

Natura wkracza do produktów przeznaczonych dla dzieci!

Miło nam oznajmić, iż rozpoczęliśmy współpracę z firmą Just4Kids w zakresie dystrybucji ekologicznych produktów dla dzieci z serii Kikko Eko!
Produkty te wykonane są z certyfikowanego tworzywa biodegradowalnego, przyjaznego dla dzieci i środowiska:
EcolGreen PLA (PolyLactic Acid/kwas polimlekowy) czyli polimeryzowanego kwasu mlekowego uzyskiwanego z fermentacji skrobi kukurydzianej. PLA jest substancją znaną już od ponad 100 lat, jednak dopiero od niedawna jej zdolność do biodegradacji zaczęła być wykorzystywana na skalę przemysłową.
EcolGreen PLA jest certyfikowane znakiem ECO-LABEL, potwierdzającym zarówno ekologiczny skład produktu jak również całego procesu produkcyjnego, stąd wiesz, że produkt tak oznaczony jest naprawdę bezpieczny dla Twojego dziecka i dla środowiska.
Zapewnij swojemu dziecku zdrowy rozwój!
Czy wiesz, że niektóre tanie produkty dla dzieci dostępne na naszym rynku są tak naprawdę niebezpieczne i wykonane z tworzyw syntetycznych, które w kontakcie z żywnością mogą wydzielać szkodliwe toksyny. Poza tym dziecko dotyka je, ślini, bierze do buzi.. 
Jeśli chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt tylko z naturalnymi produktami, w 100% bezpiecznymi i ekologicznymi wybierz eko-produkty dla dzieci, które oferujemy.
W naszej ofercie będą dostępne:
- eko-pieluszki jednorazowe, niebielone chlorem, bez kolorowych nadruków, biodegradowalne, w 100% naturalne!
- eko-zestaw obiadowy: kubeczek, miseczka, talerzyk, sztućce - bezpieczne i naturalne.
W 100% przyjazne środowisku i dziecku
produkty marki Kikko Eko!
Dzięki współpracy BioDystrybucji i Just4Kids
 dostępne w naszej ofercie.
Jeśli chcesz być rodzicem odpowiedzialnym za swoje dziecko, będziesz odpowiedzialny również za stan środowiska w jakim będzie żyć i się rozwijać! Wybierz produkty naturalne: skontaktuj się z nami!
biuro@biodystrybucja.com.pl
Zapytaj o produkty przyjazne dziecku i środowisku!
Więcej o serii Kikko-Eko i materiale ich wykonania na stronie producenta:  http://www.kikko-eco.eu
Jako, że produkty wykonane są z tworzywa naturalnego należy je myć pod ciepłą wodą z dodatkiem łagodnych środków myjących. Naczynia nie są odpowiednie do stosowania w mikrofalówce i zmywarce. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz